Povedali o nás

1. Na operáciu krátkozrakosti som sa dlho odhodlával. Okuliare mi zavadzali hlavne pri športe. Rozhodol som sa dať si urobiť obidve oči a som nesmierne spokojný s výsledkom, prístupom a ďalšou
starostlivosťou. Teraz neviem, prečo som tak dlho váhal …
Ďakujem za všetko.

Jakub V.


2. Dobrý deň, asi ako každý alebo väčšina, pred operáciou som mal strach, čo keď sa nepodarí a ostanem slepý? Pani Dr. Gabrielová ma uistila, že také niečo, že laser zle urobí operáciu, technicky ani nie je možné, lebo všetko je extrémne presne a citlivo kontrolované a používa sa špičkový prístroj. Ukľudnilo ma to a teraz som veľmi rád, že som sa na to dal a môj život s ostrým zrakom bez okuliarov je oveľa jednoduchší.

Kamil U.


3. Operáciu očí mi odporučili kamarátky, jedna z nich už je dlhé roky po. A som spokojná. Najviac si užívam nosenie tmavých slnečných okuliarov v lete, keď už nemusím hľadať rámy, do ktorých vojde dioptrické sklo a konečne si môžem kúpiť tie, ktoré sa mi páčia.

Ivana S.


4. Skvelý prístup, od vysvetlenia postupu operácie, cez samotný úkon a následné kontroly. Veľké ďakujem Vám pani doktorka
Gabrielová a aj vášmu personálu.

Peter V.


5. Bála som sa ako to zvládnem … od bolesti po operácii, cez rekonvalescenciu a následné fungovanie. Ale jednoznačne odporúčam trnavskú kliniku, vysoko profesionálny prístup. Ďakujem.

Jana K.


6. Pekný deň, chcem Vám povedať, že hrať môj obľúbený tenis bez okuliarov je úžasné … neviem na čo som tak dlho čakal. Skvelá práca pani doktorka.

Miroslav J.